• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Якщо на кросфіт — то до «СВ»!!!

  Афіша ВАХ Хмельницький

  Нещодавно в оздоровчо-розважальному комплексі «СВ» відкрився оновлений зал із кросфіту — CF TitanBox. Експерти кажуть, він є найбільшим і найсучаснішим у Західній Україні. вах афіша хмельницький

  Усі, хто хоче скинути зайву вагу і надати своєму тілу привабливих атлетичних форм, звертаються саме до цього виду спорту. Кросфіт набуває все більшої популярності в Україні та на Хмельниччині зокрема.

  .

  Кросфіт поєднує в собі елементи важкої атлетики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, вправ стронгменів, бігу тощо..

  .вах афіша хмельницький

  Під час тренувань використовуються знаряддя з різних дисциплін: штанги, гантелі, гімнастичні кільця, перекладини, скакалки, гирі, пліо-бокси, гребні тренажери та різноманітні мати.

  вах афіша хмельницький

  Цей вид спорту цікавий як для чоловіків, так і для жінок. Співвідношення приблизно 50/50%. Це спостерігалося навіть на відкритті залу — у свій рідний клуб прийшло чимало молодих пар навіть з маленькими дітьми.

  .вах афіша хмельницький

  З відвідувачами працює команда молодих, але дуже професійних тренерів на чолі з Валерієм Михайловським. До речі, дружина Валерія теж є тренером і займається з дівчатами.

  Тож шановні хмельничани, якщо ви хочете бути сильними, здоровими та красивими — не варто чекати Нового року!вах афіша хмельницький

  Поспішайте на кросфіт до «СВ». Зал «TitanBox» працює 7 днів на тиждень. Детальніша інформація — за безкоштовним номером 0 800 75 35 35.

  На правах реклами
 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: