• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Вінниця. Одноденний тур для школярів на шкільні канікули

  Афіша,Кам`янець-Подільський,афиша Каменец-Подольский

  Афіша Кам`янець-Подільський “ВАХ!!!” запрошує здійснити подорож до Вінниці.

  Традиційно містяни і гості міста відпочивають у численних скверах і парках Вінниці. Так, у самому середмісті, в районі водонапірної башти і Меморіального комплексу Слави розташована Європейська площа (до 2014 року сквер Козицького). Більшість вишів міста також розташовані у зелених зонах (напр. парк Вінницького медичного університету ім. М. І. Пирогова).

  Та безперечно, головним міським парком Вінниці є Центральний міський парк  (кол. Центральний Парк культури і відпочинку ім. Горького), пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, площа якого становить 40 га. На території парку розташовані численні пам’ятники (М. Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків», працюють об’єкти дозвілля і відпочинку: Центральний міський стадіон, крита ковзанка, планетарій, літні театральний і танцювальний майданчики, численні атракціони й ігрові автомати, заклади харчування тощо.

  Афіша,Кам`янець-Подільський,афиша Каменец-ПодольскийВінницький фонтан ROSHEN – найбільший в Європі плавучий фонтан, розташований на річці Південний Буг у Вінниці.

  Унікальність фонтану полягає в так званій “зимуючій технології”, яка дозволяє занурювати конструкцію фонтану під лід на зимовий період. Відповідно до технічних характеристик висота вертикального струменю становить 60 метрів, фронтальний розліт – 140 метрів.

  Фонтан у Вінниці вже став популярним об’єктом, про що свідчать велика кількість туристів на вихідних, а також значна кількість користувачів в інтернеті, які шукають фрази: “фонтан Винница”, “Винница фонтан”, “фонтан Вінниця” та “Вінниця фонтан”.

  Фонтан реалізований виключно за рахунок приватних інвестицій. Фонд Петра Порошенка взяв на себе також реконструкцію набережної, яку згодом назвали “Набережна Рошен”. В ході реконструкції було відремонтовано 700 метрів набережної, прокладено нову систему освітлення, здійснено благоустрій 16,5 тис. кв. м. навколишньої території. Для встановлення фонтану було проведено роботи із розчищення русла річки Південний Буг в об’ємі 28000 куб.  м. грунту.

  Урочиста церемонія відкриття фонтану Roshen відбулася 4 вересня 2011 року. Церемонію прийшло подивитися 70 тис. вінничан та гостей міста.

  Вінниця. Програма туру для школярів:

  1-й день

  • Прибуття до Вінниці
  • Оглядова екскурсія по Вінниці (тривалість 4 години). Відвідування об’єктів: Старе місто (Замкова гора, Миколаївська церква), літературно-меморіальний музей класика української літератури М.М.Коцюбинського, музей-садиба та усипальниця видатного вченого і лікаря М.І.Пирогова, центр міста (стародавні фортифікаційні споруди «Мури» , Свято-Преображенський кафедральний собор, колишній монастир домініканців і ордена капуцинів, водонапірна башта та ін.), ставка Гітлера «Верфольф»
  • Обід в ресторані «Подолье»
  • Вільний час
  • Відвідування набережній «Рошен» та феєричного шоу найбільшого в Європі світломузичного фонтану

   


  Вартість туру: Узгоджується індивідуально за № тел. (067) 38-44-3-44


  У вартість входить:

  • екскурсійне обслуговування
  • вхідні квитки в музей Пирогова, в музей Коцюбинського та виставку Гітлера
  • обід у ресторані
  • Афіша Кам`янець-Подільський “ВАХ!!!”  бажає Вам приємного відпочинку!
 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: