• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Віктор Вікарчук презентував «Словник простих слів»

  Афіша Хмельницький Афиша Хмельницкий ВАХ

  На презентацію, яка відбувалась у стінах Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, зібралися студенти та викладачі вузу, а також гості з інших навчальних закладів.

  IMG_1411

  Віктор Вікарчук – хмельницький підприємець, меценат, видав 3 тисячі примірників книги за власні кошти.

  IMG_1408

  «Словник простих слів» є унікальним довідником, де розміщені звичайні слова, які, проте, іноді можуть стати словами незрозумілими оточуючим, які мають підзміст і тому будуть витлумачені поспіхом і не вірно. А це, в свою чергу, може призвести до некоректного спілкування і порушення взаєморозуміння між людьми.

  IMG_1391

  Як каже пан Вікарчук: «Найбільша проблема, це те, що в нас різне тлумачення слів. Я хочу, щоб люди ним користувалися, щоб змінити українське суспільство на більш розумніше і згурнованіше».

  IMG_1371

  У словникові до 300 слів, які лаконічно і доступно передають повноту мовної лексики української мови.

  IMG_1424

  Професіонали-мовники, які були присутні на презентації книги відмічали, що даний словник обов’язково стане в нагоді широкому колу читачів, адже серед маси різноманітної довідкової літератури, «Словник простих слів» дуже відрізняється простотою, зрозумілістю та актуальністю.

  IMG_1362

  Серед учасників презентації розіграли сертифікати у SPA Relax “СВ-Клуб”.

  IMG_1323

  Також на своїй презентації Віктор Вікарчук розказував про свій професійний шлях, про різноманітні проекти, в яких наразі бере участь та іще над якими планує працювати.

  IMG_1283

  Про плани відкриття дитячих садочків, де відбуватимуться заняття за іноземними новітніми технологіями.

  IMG_1285

  Насамкінець Віктор Вікарчук подякував педакадемії, за те, що прийняли, ректору Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктору педагогічних наук, професору Інні Михайлівні Шоробурі за гостинний прийом і допомогу в організації презентації, людям, які допомагали у створенні словника – тим, хто формував, рецензував, художнику і другу Олегу Демко, який ілюстрував видання та координатору проекту – Оксані Мельник.

  IMG_1415

  В планах роздати примірники по школах і бібліотеках, аби кожен міг ознайомитись і взяти щось для себе.

  IMG_1428

  Також паном Вікарчуком найближчим часом планується серія лекцій, а також особливим моментом є презентація у рідному місті пана Віктора – м. Красилові у школі №3, де він вчився і де він став саме тим, ким він є зараз -успішним бізнесменом та меценатом.

  .IMG_1402

  На згадку всі учасники презентації фотографувались.

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: