• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • А ВИ ВЖЕ ЧУЛИ НОВУ ПІСНЮ ДЯДІ ЖОРИ – “ПИВО”?

  Відомий шоумен, ведучий та весельчак Вадим Мічковський випустив свій перший український сингл, який має цікаву та смачну назву “Пиво”.

  Ведучий, резидент Comedy Club UA та продюсер Вадим Мічковський, він же Дядя Жора, презентував на розсуд публіки український танцювальний хіт. Комік сподівається, що зовсім скоро його новий український танцювальний хіт, стане головною піснею на усіх веселих святах та вечірках. Команда артиста працювала над позитивною та запальною піснею 2 місяці, тому вона мусить стати народною.

  Слова та музику майбутнього хіта написав Олександр Стеганов.

  “Ця весела, позитивна пісня про любов до улюбленого народного напою і про найкрасивіших у світі українських жінок. У пісні так і співається: “Моя мила любить пиво и тому така красива!”, – прокоментував Дядя Жора jora.biz. Варто відзначити, що ця пісня стала першою, яку шоумен виконав соло на рідній мові.

  У музичному доробку гумориста вже можна нарахувати декілька веселих хітів: Планета А, Біцепси-трицепси, Божевільне літо і інші.

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: