• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • А ви вже були у кіноклубі “Смак життя”?

  В нашому шаленому світі так легко втратити у щоденній метушні душевну рівновагу і складно віднайти її знову, відчути твердий грунт впевненості під ногами. Якщо це все ж сталося, неодмінно варто завітати до клубу психологічного кіно “Смак життя”, який нещодавно відзначив свою першу річницю!

  Ведучі клубу – Вікторія Муха та Оксана Афадєєва, дипломовані фахівці – практикуючі психологи, сертифіковані учасники АППУ та освітньо-терапевтичної програми в галузі групового психоаналізу. Чарівні дівчата проведуть стежками Арт-терапії, на прикладі кінофільму допоможуть зануритись і зрозуміти власні відчуття та переживання, усвідомити свої проблеми і знайти шляхи їх вирішення. Комфортабельний зал в самісінькому центрі міста, молодіжний, затишний з моднючими диванчиками та кріслами-мішками, запашний чай, позитивно заряджені смаколики, психологічне печиво – таке живе, ароматне, корисне і натхненне найкращими посилами і думками, спечене за доброю традицією дбайливими ручками ведучою тренінгу Оксаною спеціально для заходу. Все це створює незабутню, надзвичайно затишну, домашню та душевно-дружню атмосферу, в якій дуже легко розслабитись, неначе в колі найближчих, відпочити під кадри та поринути у власний світ емоцій, душі, самопізнання… Єдиний мінус. Це не просто клуб психологічного кіно, туди дуже легко зайти та неможливо вийти).

  Там привідкривають завісу психології, віднаходять ключик до самопізнання, до розуміння оточуючих. А потім, ти вже розумієш, що знайшовши відповідь на питання, із яким ти прийшов до кінозалу, в тебе з’явилася купа нових питань, не менш глибоких і важливих і тобі вже хочеться знову і знову приходити в це коло «друзів по психології».

  До гарного звикаєш дуже швидко, а тим більше, якщо це ще й корисно, смачно, цікаво, самопізнавально і у спілкуванні-дуже допомагає!

  Про усі заходи у кіноклубі можна дізнатися ТУТ

   

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: