• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • В джазі тільки… Скорик!

  І після останнього концерту у філармонії жодних сумнівів. То було щось. Ні, ні, жодних спецефектів, «понтів», видовищності, до якої звикла капризна публіка. Все було дуже стримано, класично, мінімум декору на сцені. Камерний оркестр «Академія», фортепіанний дует провідних українських піаністів Оксана Рапіта-Мирослав Драган (Львів), один із кращих віолончелістів молодого покоління киянин Олександр Пірієв і за диригентським пультом, звісно ж, величний Маестро.

  Жива легенда, сучасний класик, Герой України, народний артист України, лауреат Шевченківської премії, академік Академії мистецтв України, видатний український композитор, автор безсмертної “Мелодії” Мирослав Скорик вкотре довів слухачам, що музика універсальна, прекрасна, така, що поєднує «непоєднувальне»… класику і джаз, лірику і пристрасть не лише можна, не лише приємно, а й корисно поєднувати в естетичному плані.

  До Скорика треба дорости, так як «доростають» до читання книг Булгакова чи Чехова, скажімо. Барви генію Мирослава Михайловича відкриваються не одразу та не у кожному віці. У цьому пересвідчилися численні шанувальники і класичної, і джазової музики, відвідавши концерт проекту «Мирослав Скорик в стилі джаз». У програмі вечора прозвучали як оригінальні твори геніального Маестро, так і його джазові парафрази на теми творів великих композиторів-класиків Людвіга ван Бетховена та Фридеріка Шопена. Фінальним акордом концерту стала знаменита «Мелодія» Мирослава Скорика із кінофільму «Високий перевал», яка зірвала шквал шалених оплесків. І в заключення творчого вечора Маестро особисто висловив надію на подальші зустрічі зі своїми хмельницькими шанувальниками.

  Фото зі сторінки обласної філармонії у Фейсбук

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: