• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Українські зірки, які заробляють в Youtube

  Серед українських артистів набрала популярності нова тенденція – ведення відеоблогів в Youtube. Факти ICTV зібрали найцікавіші з них.

  Настя Каменських

  Співачка Настя Каменських завела свій блог на Youtube у травні 2015 року. Зі своїми шанувальниками зірка ділиться спортивними досягненнями і секретами схуднення. Крім того, Каменських публікує відео залаштунків із концертів, а також прогулянки на гастролях.

  Зараз у Каменських на Youtube понад 77 тис. підписників і майже 4,5 млн переглядів.

  Оля Полякова

  Епатажна співачка Оля Полякова підкорила Youtube значно раніше – канал зареєстрований у березні 2011 року. Зірка відкриває секрети вдалого позування для фото та щасливого сімейного життя. Також співачка показує підписникам, як господарює у своєму заміському будинку: доглядає курчат, кіз і перепілок, а також готує домашні смаколики.

  Зараз у Полякової на Youtube більше 85 тис. підписників і понад 52 млн переглядів.

  Юлія Саніна

  Солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна створила блог, щоб говорити з шанувальниками про музику, показувати їм розспівування і спеціальні вправи музикантів, а також підготовку до концертів і закулісне життя.

  – Я Юлія Саніна. Це мій відеоблог. Розфокуси, засвічення, тремтячий кадр – його невід’ємні атрибути. Якщо ти сумний сноб – негайно вимикай! Всім іншим – приємного перегляду, – звертається співачка до шанувальників.

  Канал зареєстрований у травні 2014 року. Зараз у Саніної на Youtube більше 22 тис. підписників і більш 2 млн переглядів.

  Надя Дорофеєва

  Солістка гурту Время и Стекло Надя Дорофєєва на Yotube новачок – свій DoDo VLOG вона зареєструвала у квітні 2017 року. Артистка з радістю робить відео про найцікавіші моменти життя – музику, стиль, концерти пригоди та спорт.

  Зараз у Дорофеєвої на Youtube більше 300 тис. підписників і більш 6,5 млн переглядів.

  Довідка:

  YouTube  — популярний відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів. 2013 року він поступався за популярністю лише соціальній мережі Facebook і пошуковику Google.com. Заснований 14 лютого 2005 року.

  Входить до трійки найбільш відвідуваних сайтів Інтернету. Користувачі можуть додавати, продивлятись і коментувати ті чи інші відеозаписи. Завдяки простоті та зручності використання,  він став одним із найпопулярніших місць для розміщення відеофайлів. Служба містить як професійні кліпи так і аматорські відеозаписи, включаючи відеоблоги.

  Всі цікаві анонси подій у місті  ТУТ

  Сохранить

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: