• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • У Меджибізькій фортеці відбувся модний європейський захід – “Ніч музеїв 2017”

  Афіша Хмельницький Афиша Хмельницкий

  Свято пройшло під лозунгом: “Палац ВІДКРИТО на реставрацію”! Так, так, той самий Палац Сенявських (16 ст.), який нарешті реставрують і який гостинно запрошує на ексклюзивну екскурсію. Відвідувачі, які завітали 13 травня, стали першими, хто увійшов до відродженого палацу.

  медж4Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” є справжнім витвором мистецтва.

  медж3 Чудові краєвиди відкриваються із фортеці. На щастя, такі пам`ятки, які є основою нації, народу, держави, рґтують від руйнування та забуття.

  Програма заходу планувалась дуже активна – і денна і вечірня. Через певні причини іноді відбувались незначні затримки часу, проте загального враження це жодним чином не зіпсувало. Активні, харизматичні організатори не дозволяли сумувати нікому. До речі, заступник директора музею Ігор Западенко оголосив, що Державний історико – культурний заповідник “Межибіж” тепер має свій конверт і марку, яка претендує на кращу в Європі, чим змусив усіх присутніх відчути неабияке почуття гордості за наш край.сор2

  Більшість заходів відбувалися на вулиці – ярмарок майстрів, показові виступи кінологів, битва лицарів, а також конкурси і танці. О, танці, єврейські танці, були такі запальні, що натовп почав підтанцьовувати, а після невеличкого майстер-класу – затанцювали навіть найскромніші глядачі, які до того лише спостерігали зі сторони. Паралельно відбувалася презентація нової виставки іконопису на склі, дереві, камені Тетяни Цимбарецької. А ввечері в одній із залів музею народний аматорський театр “Дзеркало” ХМБК представив свою виставу “Ніч проти Івана Купала”.

  сор1 На ярмарку сувенірів відвідувачі фортеці мали змогу посмакувати медом та сирами з домашньої ферми, приміряти автентичний одяг та прикраси, які представляла хмельничанка Тамара Трофімчук, придбати різноманітні сувеніри і подарунки на Сорочиному базарчику від СКЦ Сорока та майстерні «Коза-Дереза».

  медж2

  А які були смаколики?!!! Вах, як же було добре у Меджибожі цими вихідними! Завершилося дійство вогняним шоу від театру вогню та світла ” Lights “.

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: