• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • У Хмельницькому триває фестиваль «Starytskyi Theatre Fest-2019»

  В обласному музично-драматичному театрі імені М.Старицького відбулося феєричне відкриття Всеукраїнського театрального фестивалю «Starytskyi Theatre Fest – 2019». Фестиваль вируватиме по 20 жовтня і за цей час на театральних гурманів чекатимуть найгучніші прем’єри, кращі спектаклі з репертуарів театрів Івано-Франківська, Полтави, Хмельницького, Тернополя, Чернівців, Луцька, Коломиї.

  Зустрічали гостей запальними мелодіями у виконанні оркестру театру під керівництвом Леоніда Деркача.

  Незабутні враження, сміх, сльози, атмосфера мистецтва і шаленство драматургії все це чекатиме на гостей театрального фестивалю. А допомогти у порівнянні театральних колективів, рівня майстерності, виконання, професіоналізму митців-театралів допомагатиме глядачам професійне журі у складі найкращих з кращих, заслужених діячів мистецтв України, членів різних мистецьких спілок.

  Отже, відкрив фестиваль театр-господар із прем’єрою трагікомедії за твором Григорія Горіна «Тев’є Тевель» у постановці головного режисера театру Дмитра Гусакова. Глибока, іронічна, складна своєю душевністю вистава приковує увагу з перших кроків акторів на сцені. А виконавець головної ролі у виставі заслужений артист України Микола Валівоць безсумнівно знайшов ключик до душі кожного глядача у залі.

  До речі, пошановувачі театрального мистецтва Хмельницького могли відчути дежавю, адже ця вистава вже була зіграна на сцені театру майже рівно 30 років тому. Тоді, ще молоді актори обласного театру Микола Валівоць і Лариса Курманова вперше приміряли ролі Тев’є і його дружини Голди. Аж заздрість бере до старшого покоління, хто побував вдруге на прем’єрі цієї витонченої і глибокої трагікомедії. Зрозуміло коли інші актори грають в «рімейку» вистави. Але як це дивитись постановку через призму часу? Як змінись персонажі, як на них вплинув життєвий досвід акторів, що стали старше, які нові ноти привнесли мудрість виконавців і сучасний, свіжий погляд молодого режисера? Цікаво… От вам і філософський бонус до п’єси, де прихований і біль, і радість, і печаль цілого народу. І цимес цієї вистави, яка була пречудово обіграна, може й не на поверхні, а прикритий легким туманом.

  Сюжет п’єси – конфлікт батьків і дітей – зовсім не новий, проте обіграний з особливим єврейським гумором. І хоча історія оповита печаллю і трагізмом всього єврейського народу, в цілому після закінчення вистави у глядачів залишився позитивний, життєстверджувальний настрій.

   

  Цікаво, чим дивуватимуть глядачів фестивалю в наступні дні, які цікавинки ще приховують для спраглих театраломанів? Не пропускайте нагоду дізнатись і поринути у неймовірний театральний світ – щодня на вечорі прем ’єр і сценічних вражень у Хмельницькому муздрамтеатрі Старицького.

     

  До зустрічі у театрі!

  Про інші фестивальні дні читайте згодом! Слідкуйте за анонсами на vah.km.ua

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: