• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • “Танці з зірками”: стало відомо, хто покинув шоу у шостому ефірі

  Афіша Хмельницький Афиша Хмельницкий ВАХ

  Останній ефір шоу “Танців з зірками” став немалим сюрпризом для шанувальників та самих зірок, адже пари змінились, причому танцівники дізналися про нових партнерів за кілька днів до ефіру і часу на тренування було обмаль, повідомляє glianec.com.

  Так, фаворитами цього ефіру стали Надя Дорофеєва та Ігор Кузьменко, яким журі дало максимальні 30 балів. За ними йшли екс-партнери – Наталя Могилевська та Єгеній Кот з 27 балами. Найнижчу оцінку віддали парі Дмитра Комарова та Альони Шоптенко: як заявила Катерина Кухар, навіть професійна хореограф не змогла “розтанцювати” Діму.

  Зрештою, шанувальники онлайн-голосуванням “витягнули” Комарова із небезпечної зони, тож на межі вильоту опинилися пари Сергія Бабкіна та Олександри Кучеренко і Ахтема Сеїтаблаєва з Ілоною Гвоздьовою. Глядачі напружено чекали, коли ж ведучий шоу, Юрій Горбунов, звернеться до суддів за їхньою думкою, однак всіх очікував сюрприз – цього ефіру жодна пара не покидає шоу!

  А от наступного “вилетіти” зможуть аж обидві – і це напружить атмосферу на тренуваннях, хіба ні?

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: