• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • “Страсті за Ревізором” завітали до Кам’янця-Подільського

  Афіша Кам`янець-Подільський афиша Каменец-Подольский

  До нашого міста завітала знімальна група відомої телепрограми, що виходить у ефірі “Нового каналу” . Чарівна ведуча проекту Олена Філонова зустрілася з міським головою Михайлом Сімашкевичем та поспілкувалися з ним про Кам’янець-Подільський, його інфраструктуру та туристичний потенціал.

  Афіша Кам`янець-Подільський афиша Каменец-Подольский

  Після цього очільник міста провів міні-екскурсію – показав музей мініатюр “Замки України” та Стару Фортецю, – повідомляє прес-служба мерії.

  1345

  Фото:kam-pod.gov.ua

  Більш детально про перебування “Страстей за Ревізором” дивімося згодом. Слідкуйте за нашими анонсами!

  Афіша Кам`янець-Подільський “ВАХ!!!” бажає усім гарного перегляду!

  Довідка:

  Пост-шоу «Страсті за Ревізором» — оригінальний проект Нового каналу від творців «Ревізора». Формат і концепція розроблені Творчим об’єднанням Вікторії Бурдукової. У пост-шоу обговорюються ревізії, їх суперечливі моменти, розглядаються рішення ревізора і те, як вони змінили долі героїв.

  Ведучий — Сергій Притула. «Ревізор» в студії представляє шеф-редактор проекту Анна Жижа. Також в пост-шоу буде з’являтися і ведучий Вадим Абрамов.

  Всі пристрасті, що вирують після приїзду в місто «Ревізора», зібрані в одному шоу! Бійки, скандали, виклик охорони, заяви до міліції, вихід у ТОП новинних стрічок — найяскравіші події ревізій обговорять у пост-шоу «Страсті за Ревізором». До студії запрошено команду «Ревізора» та спраглих сатисфакції: господарів закладів, звільнених адміністраторів, принижених шеф-кухарів та офіціантів, постійних клієнтів. Всі вони отримають можливість розповісти СВОЮ правду.

  Одночасно кожний із гостей має бути готовим захистити власну позицію. Адже всі аргументи зазнають перевірки. А шокуючі кадри ревізій допоможуть розставити всі крапки над «і». Модератор дискусії, ведучий Сергій Притула, буде дотримуватися нейтралітету у ставленні до кожної з сторін. Однак це не завадить йому мати власну позицію.

  Експерти шоу — досвідчені готельєри, ресторатори та юристи розкажуть, як споживачеві захистити свої права, зіткнувшись з неякісним товаром або послугою.

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: