• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Співачка з Хмельницького Наталія Валевська продає одяг на базарі…

  Афіша Хмельницький Афиша Хмельницкий ВАХ

  «Перший продаж. Я дуже рада, що мої речі будуть когось тішити», – написала співачка під фото у своєму Інстаграм.

  У Києві, 17 і 18 червня проходив «Кураж Базар Благодійний», на якому збирали гроші на допомогу дітям. Відома співачка з Хмельницького також долучилася до гарної акції і продавала свій одяг.

  Цей рік барахолку присвятили соціалізації дітей з інвалідністю та повністю профінансують табір для дітей з комплексними порушеннями і допоможуть табору для дітей з проблемами слуху.

  вал1

  На благодійному «Кураж Базарі»  облаштований ігровий майданчик, де діти з різними інтересами, захопленнями, проблемами і без них  гралися одне з одним незалежно від діагнозу і соціального статусу.

  Нагадаємо:

  Народилася співачка10 червня 1981 р. у місті Хмельницькому.

  Наталія Валевська — засновник і Президент власного Благодійного Фонду, діяльність якого направлена на надання допомоги тим, кому вона дійсно необхідна.

  2006–2011 рр. — Всеукраїнськая благодійна акція «Серце до серця».

  2009 р. — Благодійна програма «Великий Оркестр Святкової Допомоги»(м. Краків); Благодійний концерт «Не дай ВІЛу шанс»; Благодійний концерт «Зірки дарують надію»; «Світ дитячих мрій, світ талантів»;

  2009–2011 рр. — Збір коштів, направлених на реалізацію благодійних проектів, пов’язаних із захистом і покращенням здоров’я дітей.

  2010 р. — Акція у підтримку дітей-сиріт «Задоволення на льоду, заради допомоги дітям»; «Бал зіркових ялинок» (кошти направлені на потреби дітей із порушеннями слуху); Благодійний концерт «Допоможи — це просто»; Спеціальна благодійна акція «Здійсни дитячу мрію»;

  2011 р. — Підтримка благодійної акції «Всесвітній День Донора»; Участь у благодійній акції «Серце до серця»; Участь у V благодійному фестивалі «Мама+Я» (м. Дніпропетровськ).

  2008 р. – Наталія Валевськая була нагороджена Орденом Святого Станіслава за благодійну діяльність.

  У 2011 році за наказом блаженного митрополита Володимира була нагороджена орденом великомучениці Варвари II ступеня.

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: