• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Швейцарський гурт «Death by Chocolate» запрошує на концерт

  Афіша Кам`янець-Подільський афиша Каменец-Подольский

  Афіша Кам`янець-Подільський “ВАХ!!!” запрошує усіх на фестиваль RespublicaFEST,  де одним із хедлайнерів головної музичної сцени буде відомий у Європі рок-гурт зі Швейцарії «Death by Chocolate».

  За кілька останніх років цей гурт об’їздив із концертами ледь не весь світ. В Україні  музиканти виступатимуть вперше і представлять на розсуд меломанів свіжий альбом «Crooked For You», записаний із чотириразовим володарем Grammy, культовим американським продюсером Вансом Пауелом. Вже у вересні глядачі фестивалю RespublicaFEST стануть свідками абсолютно несамовитого, драйвового і надпотужного перфомансу у виконанні «Death by Chocolate».
  На фестивалі гурт виступить за підтримки Посольства Швейцарії в Україні. Сам посол, пан Гійом Шойрер, минулого року вперше відвідав RespublicaFEST і був надзвичайно задоволений атмосферою заходу. Саме тому він обіцяє завітати на фестиваль і цьогоріч.
  Окрім того, після фестивалю вже в м. Суми буде створено авторський мурал артистами двох країн – України та Швейцарії. Мурал буде створено з ініціативи RespublicaFEST та за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, – повідомляє прес-служба міської ради.

  Афіша Кам`янець-Подільський “ВАХ!!!”  бажає Вам приємного відпочинку!

  Афіша Кам`янець-Подільський афиша Каменец-Подольский

  Фото: www.deathbychocolate.ch

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: