• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • «Prime Orchestra» підірвав хмельницьку публіку(ФОТО, ВІДЕО)

  афіша, ВАХ, Хмельницький

  «Концерт у Хмельницькому — шикарний, оргазм тривалістю дві години», «Концерт був феєричним! Чекаємо зустрічі знову», «Дякуємо! Це було свято гарної музики і непідробних емоцій!», — такі враження і слова вдячності після концерту залишають хмельничани на офіційній сторінці «Prime Orchestra».

  Насправді, ще задовго до концерту не було жодних сумнівів, що зал буде переповнений. Адже хмельничани давно полюбили неймовірний драйв та енергетику харків’ян.

  афіша, ВАХ, Хмельницький

  «Якщо словосполучення симфонічний оркестр викликає у вашій свідомості картинку напівпорожньої і дещо сонної зали філармонії, то ви, напевно, ще не були на концерті  «Prime Orchestra», — говорять про себе самі музиканти. І це насправді так!афіша, ВАХ, Хмельницький

  Шкіряний одяг, рвані джинси, панківські зачіски і… ді-джейський пульт поряд з віолончелями і скрипками. Погодьтеся, така картинка дещо суперечить традиційним уявленням про оркестр. Але як це круто….

  І те ж саме у звучанні: неймовірний симбіоз року, електроніки, класичної та популярної музики справляє справді вибуховий ефект.афіша, ВАХ, Хмельницький

  А потім….повне перевтілення….краса та вишуканість…

  афіша, ВАХ, Хмельницький

  Хмельничани та гості міста на ура, не шкодуючи оплесків, приймали легендарні композиції Depeche Mode, Sting, Prodigy, Daft Punk, Peter Gabriel, A-Ha, Coldplay, Led Zeppelin, Status Quo. Якби не класична атмосфера філармонії, тут був би справжній рок-фестиваль.

  До речі, диригент Денис Дорошенко віртуозно керував не тільки оркестром, а й публікою, яка за кожним помахом маестро своїми оплесками створювала необхідний фон для композиції, і кожен відчував свою причетність до творення чогось неймовірного. А солісти Олена Лисняк та Андрій Кудінов доповнювали це шаленство своїм неперевершеним вокалом.

  Одним словом, було просто неймовірно! Не пропустіть концерт «Prime Orchestra» наступного разу. Ви просто зобов’язані почути і побачити це на власні очі!!!

  Відео додаються, слідкуйте за оновленнями!

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: