• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • “Опера в мініатюрі”. У Кам’янці-Подільському завершився тижневий фестиваль

   У сквері Гунські криниці концертом молодіжного камерного оркестру з польського міста Заверче завершили чудовий фестиваль “Опера в мініатюрі”.

  Це був другий концерт молодіжного камерного оркестру із міста-побратима Заверче. Перший із успіхом пройшов у коледжі культури і мистецтв третього липня.  Музиканти разом із солістами під керівництвом диригента Леопольда Ставажа продемонстрували чудову програму всесвітньовідомих класичних і сучасних творів в оригінальній обробці, – повідомляє прес-служба міської ради.

  Чим дійсно вразили і здивували публіку, яка завітала на Водойму цього вечора. Настрій не зіпсував навіть дрібний дощ, із яким оркестру за допомогою парасольок допомагали впоратися звичайні мешканці міста.

  Подякував за такий чудовий музичний подарунок для кам’янчан і гостей від імені міського голови Михайла Сімашкевича начальник управління культури і туризму Петро Гаврилюк. У свою чергу Леопольд Ставаж висловив слова вдячності за підтримку очільнику міста та народному депутату Володимиру Мельниченку, а також глядачам.

  12345678910

  Нагадаємо, що фестиваль «Опера в мініатюрі» – це серія концертів і вистав на різних майданчиках середньовічного Кам’янця-Подільського. Привабливою родзинкою є те, що все фестивальне життя відбувається під відкритим небом. На  фестивалі вокалісти продемонструють свою майстерність у виконанні арій, а також народної пісні (в академічній обробці національності конкурсанта, або українська пісня).   Також у  рамках фестивалю відбуватимуться вокально-інструментальні концерти,  виконуватиметься дитяча опера,  пройдуть різноманітні майстер-класи.

  ПРО ВСІ ПОДІЇ У МІСТІ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ТУТ

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: