• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Олександр Педан відправився в Чорнобиль

  Афіша Хмельницький Афиша Хмельницкий ВАХ

  Відомій український телеведучий Олександр Педан зважився на екстремальну подорож – до Чорнобильської АЕС.
  На своїй сторінці в Instagram Педан опублікував фото,  яке було знято поруч з четвертим реактором, де доза радіації перевищує нормальну в 4 рази. Але, як запевнив своїх підписників Олександр, в Чорнобильській зоні не так вже й страшно.

  ф99
  “Ще одна дивна мрія здійснилася. Нарешті я добрався до Чорнобиля. За мною той самий зловісний 4-й реактор, який 26 квітня 1986 року підірвав весь світ. Зараз він виглядає, як якийсь сучасний завод, тому що французька компанія за гроші світової спільноти накрила дірявий “саркофаг” найбільшою пересувною (вище 100 м) Аркою в Світі. Радіаційний фон біля реактора становить 1,21 мікрозівертів на годину, допустима норма в звичайних умовах 0,30 мкЗв / год. Так, це в 4 рази більше, але навіть за годину з організмом нічого не трапиться.
  Взагалі, перший і найстрашніший міф, який я для себе розбив, це те, що радіація в зоні може вбити. Я теж їхав в одязі, який збирався викинути після, але виявилося, що за цілий день в Зоні я отримав дозу опромінення 0,03 мкЗв, а це те ж саме, що за добу в Києві, або 2-3 г. в реактивному літаку! “- так прокоментув свою подорож до Чорнобиля Олександр Педан.

  ф98

   

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: