• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • “Notre Dame de Paris” у Хмельницькому (ФОТО, ВІДЕО)

  У вихідні на хмельничан та гостей міста чекало неймовірне дійство в обласній філармонії – мюзікл-концерт «Notre Dame de Paris». Дійсно, хіба можна говорити про кохання і не на французькій мові, а якщо заспівати? Та ще й про яскраве, віддане, шалене почуття за романом класика Гюго? Зал був як і минулого разу повнісінькій.

  Глядачі шаленіли під звуки відомих мелодій, насолоджуючись голосами, грою і харизмою акторів. Окрім співаків на сцені були: оркестр – неймовірно гармонійний, пристрасний і водночас ніжно-ліричний, і хор – який гармонійно доповнював основне дійство.

  .

  Відомі багатьом пісні французькою мовою у супроводі симфонічного оркестру співали випускники українських талант-шоу: Арсен Мірзоян (Квазімодо), Ольга Жмурін (Есмеральда), Михайло Дімов (Гренгуар), Аркадій Войтюк (Феб де Шатопер), Антон Копитін (Клод Фролло), Віктор Романченко (Клопен), Вікторія Васалатій (Флер де Ліс). 

  Прекрасна, чуттєва історія нещасного кохання, зради, дружби і відданості звучала настільки щиро і правдоподібно, що зал не хотів відпускати артистів ще дуже довго.

  А під час виконання “на біс” співаки спускались до глядачів і влаштовували із усіма охочими імпровізовані фотосесії.

  Дякуємо артистам за позитивні емоції!

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: