• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Не пропусти «Respublica FEST» у Хмельницькому!

  Вже за тиждень, 30-31 серпня (+1 вересня), у Хмельницькому пануватиме шалений драйв, адже знову музичну енергетику даруватиме «Respublica FEST 2019». Загалом фест вже «досвідчений», йому аж 9 років, але в Хмельницькому «Республіка» проводитиметься вдруге.

  За словами організаторів цього року на гостей чекатиме багато цікавинок, про деякі з них ще навіть не оголошується, що стане сюрпризом для відвідувачів вже на самому фестивалі. Однією з фішок фесту стане безкоштовний вхід не на перший день, як минулого року, а на всі три дні «Республіки». Про решту фішок журналісти «ВАХ!!!» особисто дізнавалися від організаторів на досить незвичайній презентації – під час прогулянки Південним Бугом на заході сонця.

  .

  Чому саме так? Тому, що фестиваль завжди шукає шляхи скреативити і здивувати, і, крім того, «Respublica FEST», закриваючи сезон, ніби проводить Хмельницький за фестивальний горизонт. В такій майже романтичній атмосфері секретиками майбутнього фестивалю ділилися один із організаторів “Respublica FEST” Андрій Зоїн, керівник прес-служби у “Respublica FEST” Анастасія Козак та Анна Левшун – головний волонтер фестивалю.

  Отже, що нового і цікавого підготували для хмельничан та туристів «республіканці»? Локація фестивалю незмінна – Молодіжний парк. Як зазначили на презентації, «Respublica FEST» це не лише музичний фестиваль, велика увага приділяється екологічному напрямку, соціальному, підтримці молодих виконавців, які лише на початку кар’єри і не цікаві для більшості фестивалів, та є досить кльовими для слухачів. Цього року на гостей чекатимуть окрім музичних виступів на сценах, фудкорт, де, до речі, можна буде придбати лише слабоалкогольні напої, торгівельні ятки із різноманітними тематичними товарами: футболки, кепки, майки, торбинки із символікою заходу. Також будуть присутні палатки, які презентуватимуть гостям майстер-класи, різноманітні вироби.

  В Молодіжному парку працюватимуть три сцени, на яких за вихідні виступить понад 70 музичних гуртів. При чому, на різних сценах водночас лунатимуть різні за жанрами і стилями композиції, таким чином у кожного відвідувача буде можливість зробити вибір і відвідати ту локацію, яка йому більше до душі. На разі оголошено про участь трьох хедлайнерів фестивалю: «Alyona Alyona», «Беz обмежень» та «Жадан і Собаки», кожен з яких виступатиме у «свій» день. До речі, організатори дуже відповідально поставились до запрошення хедлайнерів – було проведено дослідження, опитування у соцмережах.

  На малій сцені за всі дні «Республіки» виступить 18 молодих гуртів, це буде сцена українського культурного фонду. А ще буде неймовірно-екологічно-креативна електронна сцена – подіумом для діджеїв будуть слугувати куби пресованого пластику. Організатори запевняють, що навіть споглядання змусить замислитись молодь про те, що варто сортувати пластикові відходи і не викидати, до прикладу, пляшки, абиде. Також екологічне «питання» буде вирішуватись і використанням депозитної тари на фудкортах. Це кухлі із міцного пластику з логотипом фестивалю, які гості, купуючи напої, можуть багаторазово використовувати на будь-якому барі, а по закінченню гуляння здати і отримати свій «депозит» – плату за кухоль. Хоча, як кажуть організатори, більшість людей минулого року кошти не повертали, залишивши собі посуд в якості сувеніру.

  У 2019 році «Respublica FEST» буде більше «інклюзивний». Люди з обмеженими фізичними можливостями зручніше почуватимуться, для них будуть облаштовані додаткові подіуми, буде представлено інклюзивне мистецтво. Також пісні гурту «Беz обмежень» будуть із сурдоперекладом, його виконуватиме спеціально запрошена людина.

  З огляду на безкоштовний вхід та різноманітні цікавинки організатори чекають до 10 тис. гостей щодня – не лише хмельничан, а й туристів з Вінниці, Києва, Кам’янця-Подільського, тощо. А для того, щоб не «загубитись» на фестивалі, організатори запросили 80 майже професійних волонтерів, які, кожен на своїй локації, радо допоможуть з будь-якого питання.

  Як бачите, «Республіка» от-от залунає у всій красі над Бугом. Буде чимало цікавого не лише для меломанів і молоді. Тож починайте робити зарубки і вести відлік до неймовірного музично-драйвового вікенду із «Respublica 2019».

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: