• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

  • Навчальні заклади

     

    Вищі навчальні заклади:

    Емблема Назва Директор/
    ректор
    Рівень акредитації
    Kamenetz-Podolsk Medical College.png Кам’янець-Подільське медичне училище Білявський Василь Володимирович I рівень акредитації
    Кам’янець-Подільський індустріальний коледж Чорний Анатолій Артемович I рівень акредитації
    Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості
    Національного університету харчових технологій
    Решетюк Григорій Михайлович II рівень акредитації
    Кам’янець-Подільський коледж ПДАТУ Муравка Тарас Петрович I рівень акредитації
    Кам’янець-Подільський коледж культури та мистецтв Нижник Сергій Володимирович I рівень акредитації
    Kamenetz-Podolsk College of Architecture and Design logo.JPG Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну Сільченко Надія Антонівна I рівень акредитації
    Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат Цопа Віктор Григорович I рівень акредитації
    Кам’янець-Подільський національний університет Завальнюк Олександр Михайлович VI рівень акредитації
    Подільський державний аграрно-технічний університет Бахмат Микола Іванович VI рівень акредитації

    Заклади професійно-технічної освіти[26]:

    Емблема Назва Директор
    Професійно-технічне училище № 6 Чорний Володимир Петрович
    Вище професійне училище № 14 Чикригін Борис Федорович
    Художнє професійно-технічне училище № 15 Яловий Іван Федорович
    Професійне-технічне училище № 26 Михайловський Анатолій Людвигович

    Станом на листопад 2013 року в місті діє 20 загально-освітніх навчальних закладів[1]:

    Емблема Назва Тип закладу Директор
    СЗОШ №1.jpg Кам’янець-Подільська спеціалізована загальноосвітня школа I–III ступенів № 1 з поглибленим вивченням німецької мови Хмельницької області Школа Судець Валентна Василівна
    Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа I–III ступенів № 2 імені Т. Г. Шевченка Хмельницької області Школа Кирик Олег Миколайович
    Kamenetz-Podolsk school №5 logo.png Кам’янець-Подільська спеціалізована загальноосвітня школа I–III ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області Школа Сивак Ольга Дмитрівна
    Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа I–III ступенів № 6 Хмельницької області Школа Остафійчук Тетяна Володимирівна
    Kamenetz-Podolsk school №7 logo.gif Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа I–III ступенів № 7 Хмельницької області Школа Лаврусевич Олег Анатолійович
    Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 8 в складі гімназії та загальноосвітньої школи I–III ступенів з української та російської мовами навчання Хмельницької області Школа Ромась Олена Степанівна
    Емблема НВК №9 (Кам'янець-Подільський).jpg Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області Навчально-виховний комплекс Осадчук Наталія Вікторівна
    Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа I–II ступенів № 11 Хмельницької області Школа Безручко Ніна Кирилівна
    Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа I–III ступенів № 12 імені Л. В. Дмитерка Хмельницької області Школа Охота Інна Василівна
    Kamenetz-Podolsk UC №13.jpg Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 13 у складі гімназії та спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням польської мови Хмельницької області Навчально-виховний комплекс Кішко Валерій Петрович
    Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа № 14 І ступеня Хмельницької області Школа Васильянова Наталія Сергіївна
    Кам’янець-Подільська гімназія Хмельницької області Гімназія Кирик Микола Михайлович
    Gerb 15shk.jpg Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа I–III ступенів № 15 Хмельницької області Школа Слободянюк Василь Петрович
    Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 16 у складі загальноосвітньої школи I–III ступенів та колегіуму Хмельницької області Навчально-виховний комплекс Ніколайчук В’ячеслав Дмитрович
    Gerb 17 shk.gif Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс у складі загальноосвітньої школи I–II ступенів та ліцею № 17 Хмельницької області Навчально-виховний комплекс Ткачук Борис Миколайович
    Емблема Кам'янець-Подільського ліцею2.png Кам’янець-Подільський ліцей Ліцей Ковальська Тамара Григорівна
    Kamenetz-Podolsk UC №3 logo.jpg НВК № 3 Навчально-виховний комплекс Токар Оксана Володимирівна
    Kamenetz-Podolsk Lyceum intensive military and physical training logo.jpg Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області Спеціалізований ліцей Рощук Олександр Степанович
    Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс «Антей» Хмельницької області Приватний навчально-виховний комплекс Блажкова Інна Опанасівна

    Окрім того, в місті діє 17 дошкільних навчальних закладів комунальної власності[27]:

    Емблема Назва Директор
    Кам’янець-Подільський дошкільний навчальний заклад № 1 «Барвінок»[28] Петровська Алла Іванівна
    Кам’янець-Подільський дошкільний навчальний заклад № 2 «Гномик»[29] Сопільник Броніслава Володимирівна
    Кам’янець-Подільський дошкільний навчальний заклад № 3 «Теремок»[30] Басалига Оксана Володимирівна
    Кам’янець-Подільський дошкільний навчальний заклад № 5 «Олімпійський»[31] Новікова Раїса Василівна
    Кам’янець-Подільський дошкільний навчальний заклад № 7 «Колобок»[32] Стахурська Лілія Миколаївна
    Кам’янець-Подільський дошкільний навчальний заклад № 8 «Колосок»[33] Ганушкевич Інна Борисівна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 9 «Барвистий віночок»[34] Стасюк Оксана Станіславівна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 12 «Веселка»[35] Беніцька Зіна Францівна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 15 «Джерельце»[36] Сухова Марія Миколаївна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 16 «Айболить» Роєцька Тетяна Петрівна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 17 «Світлячок»[37] Беспала Леся Валеріївна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 18 «Зірочка»[38] Кульчицька Ірина Анатоліївна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 20 «Дзвіночок» Конфітовська Світлана Іванівна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 21 «Золота рибка»[39] Кирик Людмила Вікторівна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 22 «Чебурашка» Довгопол Ольга Юріївна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 23 «Лелека»[40] Вершигрук Людмила Семенівна
    Кам’янець-Подільський дошкілький заклад № 30 «Сонечко»[41] Сухарєва Людмила Григорівна

    та 6 позашкільних установ:

    Емблема Назва Директор
    Кам’янець-Подільський центр дитячої творчості Хмельницької області[42] Ткачук Олександр Володимирович
    Кам’янець-Подільська станція юних техніків Хмельницької області[43] т.в.о. директора Боровик Василь Васильович
    Кам’янець-Подільський міський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Хмельницької області[44] Климчук Василь Васильович
    Кам’янець-Подільська станція юних туристів Хмельницької області[45] Атаманюк Тетяна Петрівна
    Кам’янець-Подільська дитяча юнацька спортивна школа № 1 Хмельницької області
    Кам’янець-Подільська дитяча юнацька спортивна школа № 2 Хмельницької області[46] Невенгловський Дмитро Володимирович

    Сохранить

  • Залишити відповідь

    Увійти за допомогою: