• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • «Мо/Дні 2019»

  У Хмельницькому відбулась феєрична подія – на даху одного з торгівельних центрів дефілювали моделі в одязі від місцевих виробників.
  В рамках проекту «Мо/Дні», який отримав підтримку на громадських ініціативах, гості заходу побачили кілька колекцій дитячого та дорослого одягу, які шиють та реалізовують місцеві виробники.
  Проект реалізується в нашому місті вдруге. До участі було запропоновано долучитися молодим дизайнерам, випускникам та студентам-дизайнерам, а також аматорам, які мають свої колекції. Учасникам необхідно було надіслати свої ескізи та фото готових колекцій для розгляду та участі у фінальному показі разом з відомими виробниками міста. Крім того в рамках проекту окрім фінального показу відбулася низка заходів модного спрямування. Вчора ж був фінальний показ, оголошення та нагородження переможців конкурсної програми. Із 27 учасників було відібрано семеро фіналістів, враховуючи їх професійність, технологічність та інноваційність.


  Вечірку-показ відвідало чимало поціновувачів фешн-індустрії. Серед гостей модної вечірки були представники влади, молоді бізнесмени та просто стильні хмельничани. Для комфорту гостей було запропоновано лаунж-зону, кальян, каву та вино від партнерів заходу. Від початку вечірку було заплановано в іншій локації, але за словами організаторів, бажаючих виявилось більше, ніж очікували і все ж було обрано краще підготовлену на момент вечірки локацію.
  Тож серед фіналістів були молоді дизайнери, які вражали глядачів креативністю та високим фаховим рівнем. Зрозуміло, чому фен-вечірку влаштували на даху. Адже неймовірні форми, досконалий крій, стильно підібрані кольори, високоякісні тканини із унікальним, вручну нанесеним принтом, все це складало враження, ніби гості знаходяться десь у Парижі… хіба що сусідська багатоповерхівка та купола церкви нещадно видавали, що ми все ще у Хмельницькому.


  Окрім колекцій-конкурсантів на модний подіум цього вечора підіймалися й імениті фешн-виробники і такі «корифеї моди», як бренд Suzie із вишуканим, стильним шкільним одягом для принцес, BESSA, Victoria Soprano із презентацією лінії дитячих суконь, MBocharova , весільний бренд Astoria.
  Для оголошення результатів та нагородження переможців на подіум було запрошено організаторку заходу «Мо/Дні», засновницю ГО «Ріст Інновацій» Роксолану Іванову та заступника міського голови Хмельницького Володимира Гончарука. Троє кращих отримали грошові призи.
  Після слів подяки, сліз радості, привітань та вручення подарунків розпочалася неформальна частина вечірки. Гості мали змогу поспілкуватися, обсудити враження під діджейські сети. А стильну, яскраву, лірично-романтичну і феєрично-оперну крапку вечора поставив показ бренду Astoria під музичний супровід Антона Вараниці.
  Проект Мо/Дні безперечно є успішним, тож сумнівів, що наступного року на нас чекає продовження бути не може. Афіша “ВАХ!!!” бажає наснаги організаторам, натхнення в пошуку нових образів, а гостям – пронести наповнення творчою енергію до наступної зустрічі.

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: