• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Леся Нікітюк продала свої сукні, аби допомогти тваринам з притулку у Хмельницькому

  Відома телеведуча, хмельничанка Леся Нікітюк завітала у  притулок «Центру поводження з тваринами».   Днями ведуча проекту «Орел та решка» отримали необхідні медикаменти та корм. Закупила їх за кошти виручені під час благодійного аукціону.

  “Друзі, дякуючи вам, я відвідала собачий притулок, в моєму рідному місті Хмельницький!!!Собачки дякують всім за корм, та медикаменти🐶🐕🐩❤️👍🙏я ще раз дякую тим, хто викупив частину моїх речей з #орелирешка думаю продовжити цей аукціон😊🙏Що скажете?!?
  P.S. Окрема подяка людям які працюють в притулку, волонтерам, організаціям!100 000 плюсів до вашої карми!!!🙏🙏🙏😊(Багато запитують що за аукціон?!))аукціон стартував у моєму інстаграм @lesia_nikituk я Виставляю лоти (речі які я одягала на зйомках ОР та ВокругМ, торги в коментарях) гроші йдуть на собачі притулки, приєднуйтесь і ви), – написала у Фейсбук Леся.

  Афіша Хмельницький Афиша Хмельницкий ВАХ

  Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”

   

  Довідка:

  Леся Нікітюк народилася у Хмельницькому. Після закінчення школи вона вступила в гуманітарно-педагогічну академію, під час навчання в якій брала участь у вечірках, святах та інших заходах. А також виступала в  КВН.  По закінченню навчання Леся вирішила не йти працювати за спеціальністю, а спробувати щастя на телебаченні.

  Першим кроком Никитюк як телезірки участь в українському “Бігуді Шоу” дяді Жори. Леся з’явилася на телеекранах у 2009 році в компанії з близькою подругою Ольгою Панасенко.

  Через два роки, у 2011 році, Леся і Ольга приїхали показати себе в “Розсміши коміка”. У перший раз вони зуміли заробити лише 10 тисяч гривень, але не здалися. Вже в 2012 році вони знову прийшли на шоу, зумівши розсмішити провідних на 50 тисяч гривень. Незабаром вони знову прийшли на шоу, заробивши ще 20 тисяч. Відео-виступи цих харизматичних дівчат стали дуже популярними на Youtube.

   

  ШОУ “ОРЕЛ І РЕШКА”

  Популярність прийшла до Лесі Нікітюк після того, як у вересні 2012 року вона успішно пройшла кастинг на роль ведучої популярного шоу “Орел і решка”, в якій вона замінила Жанну Бадоєву.

  Телеведуча знімалася в двох сезонах шоу – четвертому і п’ятому. Після цього у шоу “Орел і решка” замість Лесі прийшла наречена Андрія Беднякова – Анастасія Коротка.

  Сама ж Нікітюк переключилася на новий творчий проект – програму “Леся здеся” на “Люкс ТВ”, в якій з’являлася на світських тусовках, вечірках, модних показах, змальовуючи життя українського бомонду таким, яким дівчина його бачить.

  Пізніше телеведуча повернулася в “Орла й Решку”, чим порадувала шанувальників.

  Леся також нещодавно стала ведучою проекту “Хто зверху?”, замість Катерини Варнави, стане Леся Нікітюк. Варнаві заборонили в’їзд в Україну на 5 років.

  Очікуємо на випуск нових програм на “Новому каналі” за участі Нікітюк та Притули.

  ВАХ!!! бажає усім веселого перегляду.

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: