• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • Ірина Мерлені взяла участь у “Голос країни-8”

  Нещодавно в Києві пройшли сліпі прослуховування 8-го сезону Голосу rраїни. У прослуховуваннях взяла участь Ірина Мерлені, знаменита українська спортсменка, заслужений майстер спорту у вільній боротьбі.

  У коментарі Styler олімпійська чемпіонка зізналася: займатися співом їй подобається вже багато років, тому вона вирішила спробувати удачу в конкурсі Голос країни. “Мені дуже подобається проект Голос країни, я дуже часто дивлюся його. Це була моя мрія – потрапити в це шоу. Я раніше також брала участь у різних вокальних конкурсах. Були і перемоги, і поразки. Але спортивний дух нікуди не дівається, він завжди зі мною! Мені завжди хочеться брати участь в конкурсах, пробувати себе в чомусь новому. Ми з друзями дуже часто співаємо”, – сказала спортсменка.

  Фото: Олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені на сліпих прослуховуваннях (прес-служба “1+1″).

  Ірина Мерлені зізналася: в цілому їй сподобалося те, як вона виступила. “Я була задоволена своїм виступом. Не можу сказати, що щось було не так. Я зробила все можливе, постаралася. І буду надалі займатися співом”, – додала вона. “Я завжди хотіла довести своєму татові, що можу бути олімпійською чемпіонкою” Також олімпійська чемпіонка розповіла, з якою піснею взяла участь у сліпих прослуховуваннях. “Вибрала пісню однією з моїх улюблених співачок – Патрісії Каас “Mon Mec a Moi”, – зізналася Ірина. На питання, чи знає чемпіонка французьку мову, вона відповіла: “Коли я займалася спортом, дуже часто їздила по світу. У нас не раз були чемпіонати у Франції, і у мене є багато друзів, з якими я трохи спілкуюся французькою мовою”. При цьому вона зізналася: на виступі у сліпих прослуховуваннях деякі моменти не були ідеальними і, можливо, щось не вийшло.

  “Може, не вистачило тих емоцій, які я могла б дати. Треба подивитися на себе з боку. І тоді побачу, над чим мені більше працювати”, – додала вона. Відомо, що Ірина Мерлені займається спортом з чотирирічного віку. Але відвідувала і музичну школу, і займалася шахами. “Моя мама хотіла, щоб я займалася танцями, жіночими видами спорту. Але мій тато – кандидат у майстри спорту з вільної боротьби, тренер з вільної боротьби”, – згадала Ірина Мерлені. Батько часто говорив їй про необхідність занять спортом. “Він говорив: “тобі потрібно взятися за якусь серйозну справу і довести її до кінця!”. Тому я і вирішила займатися боротьбою. Але ще в спорті були важкі моменти, мені не раз хотілося піти з боротьби і взагалі ніколи не приходити в неї. Але я завжди хотіла довести своєму татові, що можу бути олімпійською чемпіонкою”, – поділилася спортсменка.

  Яким був виступ дивіться ТУТ

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: