Loading Події

« All Події

Раду Поклітару із модерн-балетом “Вій” у Хмельницькому

Жовтень 7

150грн. – 400грн.

Поспішай на модерну постановку разом із ВАХ!!!

Постановка відбудеться  7 жовтня у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького, початок о 19:00.

Містична історія за мотивами повісті великого письменника Миколи Гоголя. Ця притча про випробування людської душі, силу духу, про віру і невіру.

“Вій – це без сумніву геніальний твір, розкішна літературна першооснова для сюжетного вистави, наповнена контрастами, дією, фантасмагорією. У нашій історії все імена і функції головних героїв залишаються, але дуже багато чого змінюється і в сюжетній лінії, і в психології дійових осіб”, – розповів хореограф.

Новий балет від Раду Поклітару – це дивовижне поєднання унікальних декорації, неповторних костюмів і вперше використаних колективом надсучасних візуальних ЗD-спецефектів. У постановці всі персонажі зберігають свої імена, однак не варто очікувати ілюстрації знайомого сюжету. Авторське прочитання Раду Поклітару, як завжди, стане творчим переосмисленням місця дії, вчинків героїв і пропонованих обставин.

Балет “Вій” в постановці Раду Поклітару – божевільна історія, яка трапилася зі звичайним студентом Фомою Брутом, розповідь про те, що буває, коли віра у власні можливості недостатньо міцна, а сон все важче відрізнити від реальності. Емоції, пристрасті, відчай – боротьба з власними демонами. Як розпізнати зло, яке іноді набуває лик невинного і прекрасного створіння? Як протистояти самому Вію? Хто ж він – Вій? Сон, нечиста сила або явні реалії … У балеті всі персонажі зберегли свої імена, але не варто чекати ілюстрації всім відомого сюжету. Режисерське прочитання Раду Поклітару – це завжди творче переосмислення місця дії, пропонованих обставин і вчинків героїв.

Вартість квитків: 150 – 400  грн.

Постановка відбудеться у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького.

ВАХ!!! бажає приємного проведення часу та море емоцій позитивних від постановки

Деталі

Дата:
Жовтень 7
Ціна:
150грн. – 400грн.
Подія Categories:
, ,

Організатор

Велика афіша “ВАХ!!!”
Телефон:
0678481894
Е-mail:
vahkmua@gmail.com
Сайт:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: