Loading Події
 • Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • « Усі Події

  • This event has passed.

  Даруємо 2 квитки. Концерт гурту “Лісапетний батальйон”

  13.10.2017/19:00

  80грн. - 220грн.
  Афіша Хмельницький Афиша Хмельницкий

  Велика афіша подій Хмельницького “ВАХ!!!” запрошує хмельничан та гостей міста на концерт гурту “Лісапетний батальйон”.

  Це справжні зірки з народу, та просто прикольні тітки. Важка артилерія яскравого українського гумору. Потужній удар суцільного позитиву.

  Довідка про аматорський театр пісні “Лісапетний батальйон”

  Колектив „Лісапетний батальон” – це продукт об’єднання двох народних гуртів «ЗАБАВА» та «БАБИНЕ ЛІТО», керівником яких була та є Наталя Іванівна Фаліон.
  Але все розпочалося зі створення аматорського театру «БАБИНЕ ЛІТО», що працює при П”ятничанському сільському будинку культури з 1993 року.

  В колективі налічується дванадцять учасників. Склад його залишився майже не змінний з часу створення. В основі репертуару лежить народний гумор та авторська пісня. Хоча і народних пісень колектив виконує багато, щорічно поновлюючи свій репертуар. За весь час роботи „Лісапетний батальон” створило кілька десятків програм на різну тематику. „Весілля”, „Ярмарок”, „Посиденьки”, „Ой кум до куми залицявся”, „Молодиці круглолиці”,”Я козачка твоя”, „Сільське життя”, «Баби і море» – ось далеко не повний список . Кожну програму будують як спектакль, використовуючи багато народного гумору. Майже щороку радують свого глядача новим хітом, і не одним. Колектив багато концертує. Його знають далеко за межами району , області, республіки. Цьому дуже посприяла участь колективу в Міжнародному фестивалі родинної творчості „Мелодія для двох сердець” Віталія та Світлани Білоножко. На це свято колектив був запрошений два роки підряд. В 2007 році Хмельницьке телебачення, а саме тв „Контакт” відзняло шість програм за участю „Бабиного літа”. Кожна програма по півгодини , всього в програмах було записано 60 пісень. Вже п*ять років ці програми транслює Хмельницьке телебачення , сотні відгуків, тисячі прихильників , приходять листи навіть конкретно до учасників колективу з подяками за творчість. Тільки за 2008 рік колектив побував шість разів на сценах столиці , і кожного року «Бабине літо « є званим гостем на численних заходах в м. Києві. Колектив побував з концертами в Польщі в М.Познань це 2011р. та в м.Сіндішов –червень 2012р. В 2012 році були з концертами в м. Рівно, м.Вінниця, м. Одеса, в Немірові, Красилові, Полонному, Камянець_- Подільському, Ярмолинцях, Сатанові, Тернополі, в Житомирі , в Хмельницькому , на Черкащині, на Івано-Франківщині, на Львівщині, в Придністров*ї .

   Переможці шоу “Україна має талант” – 2013 року.
  Колектив має свій стиль, своє індивідуальне лице, він ні на кого не схожий, а навпаки по всій Україні вже співають пісні Н. Фаліон , копіюють манеру виконання, про це свідчать і в інтернеті трансляції і листи шанувальників. Оригінальний , колоритний , темпераментний ,театр пісні «Бабине літо» завжди створює особливу святкову атмосферу, покоряє глядача простотою та душевністю, щирістю ,та безпосередністю. Кожна пісня , то як сторінка з життя села, то пропаганда народної культури та побуту, то погляд на суспільство очима народу.


  Вік самих учасниць колективу дуже різний : від 30 до 65 років, але це не заважає учасникам, а навпаки ще більше згуртовує їх.

  ВАХ ПОДАРУЄ 2 квитки НА  виступ гурту!!
  Щоб їх отримати, Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:
  1. Написати під цим записом, чому саме Ви маєте відвідати цей захід (коментар повинен бути унікальним, а не скопійованим у іншого учасника).

  2 Написати, яку подію Вам було б також цікаво відвідати з сайту “ВАХ!!!” ( поставити посилання на неї)
  3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти Фейсбук.
  4. Не забувайте !!! ЗРОБИТИ РЕПОСТ у соцмережах цього запису (РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ).
  Переможці будуть визначені ввечері 12 жовтня через random. Учасники №1 та №2 отримають по 1 квитку!

  Велика афіша подій Хмельницького “ВАХ!!!” бажає Вам гарного відпочинку!
  Дякуємо усім за участь! Просимо переможців зателефонувати 0678481894

  БІЛЬШЕ ПОДІЙ

  Деталі

  Дата:
  13.10.2017
  Час:
  19:00
  Ціна:
  80грн. - 220грн.
  Подія Категорії:
  ,

  Організатор

  Велика афіша “ВАХ!!!”
  Телефон:
  0678481894
  Е-mail:
  vahkmua@gmail.com
  Сайт:

  Місце проведення

  Філармонія
  Гагаріна, 7
  Хмельницький ,
  + Google Map
 • 17 thoughts on “Даруємо 2 квитки. Концерт гурту “Лісапетний батальйон””

  Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: