• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • “Епоха Героїв 2019” у Меджибожі

  Впродовж 2 днів на території Державного Історично-Культурного Заповідника “Межибіж” вирував фестиваль “Епоха Героїв”.

  Традиційно для такого рода фестів він пройшов на одному подиху – яскраво, видовищно і автентично. За два дні фестивалю гості мали змогу побачити більш як 300 учасників з усієї України, лицарські бої, середньовічний ярмарок, виступи музичних та танцювальних колективів, вечірнє фаєр-шоу, прийняти участь у оригінальних майстер-класах з традиційних ремесел, постріляти у автентичному тирі, пометати ножі, а також прогулятись неймовірним наметовим містечком.

  Одночасно на території фортеці діяло декілька локацій, тож всім поціновувачам подорожей в часі було чим зайнятись. Запал гостей не загасив навіть дощик в неділю. Колорит і харизма фестивалю заполонила всіх від малого до старого. До речі про малих. Для дітей цього річ була споруджена солом’яна фортеця з вежами, мурами, спеціальним лабіринтом. На цій локації були задіяні аніматори, тож таким чином організатори подбали і про цікавинки для дітлахів і про батьків, які, могли на якийсь час залишити дітей.

  Крім того, для відвідувачів були підготовані екскурсії не лише залами музею, а й підземеллям, гарні фотозони.

  Організація фестивалю була на висоті. Починаючи від розташування учасників, зустрічі гостей, і закінчуючи продумуванням транспортних питань.Також особливо хочеться відмітити проведення майстер-класу з гончарства, ливарства, майстер-клас зі стародавньої каліграфії та книговидання.

  Лицарські бої, турніри лучників, звісно ж, головне видовище фестивалю. Цікаво те, що серед бійців були й жінки. Кумедно було спостерігати за двобоєм між подружжям учасників (цікаво, а при яких обставинах вони познайомились )

  А от ще однією цікавинкою фестивалю став, такий собі, творчий експеримент – так званий фестиваль у фестивалі – танцювальний трайбл-фест Castle Tribal.

  Дівчата у яскравих костюмах, майстер-класи від відомих в Україні та за її межами танцівниць, тематичний трайбл-ярмарок, етнічна музика, мужні чоловіки і жінки (!) у блискучих обладунках і крутезна атмосфера, певно, нікого не залишили байдужими.

  До зустрічі 2020!

  Фото Андрій Марчук

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: