• Будь у курсі всіх подій міста та  ВИГРАВАЙ КВИТКИ  на різноманітні заходи: концерти, вечірки, фільми, вистави, майстер-класи…

 • День Європи у Хмельницькому

  Афіша Хмельницький Афиша Хмельницкий

  Відзначається він у третю суботу травня. Такі святкування Дня Європи завжди проходять весело та гучно. Не виключенням став і вчорашній день – центральна вулиця міста перетворилася на затишне європейське містечко – вздовж пішохідної частини Проскурівської було організовано показ культур та традицій восьми європейських країн – Угорщини, Іспанії ,Італії, Франції, Великої Британії, Польщі та Німеччини. Таким чином у кожному із наметів «представників» країн хмельничани мали змогу познайомитись із деякими популярними особливостями традицій найбільших європейських країн – піснями, танцями, стравами та, звісно ж, національними вбраннями.єв1

  Італія була карнавально-загадкова, Франція смачно-круасанова, а коли із динаміків звучав французьський шансон – важко було стриматись від того, аби не почати вальсувати.
  А от Велика Британія здавалась класично стриманою і напрочуд лаконічною, хоч і не без суто англійського шарму.єв3
  Найяскравішою, найчисельнішою «країною» виявилась Польща. Представники країни пригощали смаколиками всіх, хто приймав участь у вікторині на знання польської культури, для діток було влаштовано невеличкий майстер-клас із декорування українського та польського стягів, співав хор.

  Грецію представляв бог Аполон та Музи. Глядачам пропонували прослухати музичні твори, заплести коси у традиційну грецьку зачіску, скуштувати смачненьке та вивчитись танцювати Сіртакі.
  Довершили святкування Дня Європи концерт муніципального естрадно – духового оркестру та виступ народного ансамблю мажореток.

   

 • Залишити відповідь

  Увійти за допомогою: